mobilya_rehberi
ucretsiz


İli seçiniz


Kategori

Web Sitesi

 
Ev Mobilyası
Ofis Mobilyası
Mutfak
Aksesuar
Halı Kilim
Mimarlık-Dekorasyon

˖ Yağmur Mobilya

˖ Seçkin Möble

˖ çetmen Mobilya

˖ İstikbal Mobilya

˖ Doğtaş


mobilyam.orgModa Life

Moda Life 1989'da faaliyete başladı. Birkaç değişik sektörde faaliyet gösterdikten sonra 1995 yılında Ankara Siteler'de küçük bir üretim atölyesi ve küçük bir ekiple mobilya sektörüne girdi. 

İyi bir çalışma ve büyük özverilerle hızla büyüyerek kısa sürede Ankara'nın mobilya piyasasında lider bir firma haline geldi. Bugün toplam 50.000 m² üzerinde üretim alanı ve depo, Ankara’da 36, Konya’da 7, İstanbul’da 31, İzmir'de 7, İzmit'te 1, Çorum'da 2, Kırşehir'de 1, Yozgat'ta 1, Manisa'da 1, Mersin'de 3, Bursa'da 4, Adana'da 5 ve Kırıkkale’de 5 mağaza olmak üzere toplam 104 şubesi buluna olan Moda Life, Ankara'nın en büyük mobilya mağazalar zinciri konumundadır.

Kendine özgü tarzı ve sistemiyle önemli bir mobilya markası olarak halkın zihninde yer edinmiş ve kayıtlı müşteri portföyü ellibini geçmiştir. Moda Life'ı diğer mobilya firmalarında ayıran en önemli özellik ürünün tasarım aşamasından müşteriye ulaştırılıp montajının yapılmasına kadar tüm süreçleri bizzat kendisinin yürütmesi, bayilik sistemiyle değil, şube sistemiyle çalışması. Bu sistemle ürünün üreticiden kullanıcıya ulaşmasındaki aşamaları, dolayısıyla maliyetleri en aza indirerek ürünlerin uygun fiyatlarla kullanıcılara ulaşmasını sağlıyor. 

Kısıtlı imkanların büyük hedefler için doğru kullanıldığı, sermayesi emek olan Moda Life, 11 yılda hedeflediği yere büyük özverilerle ve çalışanları sayesinde ulaşmayı başararak ideallerin ve hayallerin gerçekleşebildiğini bir çok insanın hayatına yaptığı iyi dokunuşlarla ispatlamıştır Artık büyük bir ekip ile ulusala açılmaya hazırlanan Moda Life, vizyonu, misyonu ve hedefleri doğrultusunda emin adımlarla ilerlemektedir. 

Yatak odası, yemek odası, koltuk takımları ve aksesuarlardan oluşan 100'den fazla ürün çeşidi bulunan Moda Life'ın temel ilkesi kaliteli ve kullanışlı ürünleri uygun fiyata sunarak müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bu amaçla Türkiye'de ilk kez "Düğün Paketi" uygulamasıyla evlenmek ya da evini yenilemek isteyenlere uygun fiyatlarla ihtiyaçları olan tüm mobilyaları almalarına imkan veriyor.

Markamız tescilli olup tüm ürünlerimiz 2 yıl garanti belgelidir.

Tel  : 0312 527 13 40

Faks: 0312 527 13 44

Adres: ModaLife Mobilya Havaalani Yolu 13 km. Pursaklar

Ankara

Türkiye

Üyelik tarihi: 09.07.2011

FancyBox 1.3.4 | Demonstration
1236 defa görüntülendi